Proč Fotoškola?

FOTOŠKOLA BRNO – škola s individuálním přístupem

od roku 1997, poskytujeme vzdělání v oborech tvůrčí a užité fotografie nejširší fotografické veřejnosti:
začínajícím i zkušeným fotografům
zájemcům o rekvalifikaci
studentům připravujícím se na střední i vysoké školy
všem, kteří s fotografií rádi tráví volný čas nebo chtějí začít svoji profesionální fotografickou kariéru

V kurzech, přednáškách a dílnách Vám předáme potřebné technické znalosti a praktické dovednosti, a pomůžeme Vám zlepšit obrazové kvality fotografií. Ukážeme si, že fotografie nemusí být jen pouhou hračkou, ale také zajímavým nástrojem moderní řeči i tvůrčí seberealizace.

Základním stupněm našeho vzdělávacího programu jsou tří- a pětiměsíční kurzy, kde získáte základní technické znalosti i inspiraci pro svoji fotografickou tvorbu. Dovednosti si můžete dále zdokonalit v tématických víkendových dílnách, či individuálních kurzech, kde Vám studijní plán sestavíme na míru podle Vašich požadavků.

Pokud se chcete věnovat fotografii profesionálně, získáte potřebné dovednosti a přehled o fotografické praxi v celoročnímrekvalifikačním kurzu, akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Absolventi obdrží doklad o získané kvalifikaci po ukončení rekvalifikace.

Dílny Extra jsou určeny zájemcům o inspirativní osobní setkání s renomovanými současnými fotografy, individuální studijní programy všem, kteří mají konkrétní požadavky či vlastní představy o tom, co by se chtěli ve škole naučit.

Tradiční týdenní letní dílna v atraktivním prostředí barokního kláštera v Želivě je místem, kde můžete strávit část léta nekonvenční fotografickou tvorbou se zajímavými fotografickými osobnostmi, a hledat novou inspiraci pro své fotografie.

Celoroční speciální studijní program Fotoforever připravujeme pro absolventy, kteří mají zájem zůstat v kontaktu s fotografickou komunitou, kteří se chtějí i po ukončení studia dále setkávat se svými spolužáky, diskutovat o svých fotografiích, dozvědět se více o současném světovém dění ve fotografii…

NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ STUDOVAT VE FOTOŠKOLE BRNO

• výuka je vedena výhradně profesionálními fotografy s mezinárodním renomé i dlouholetou pedogogickou praxí • malé studijní skupiny maximálně 8 studentů
• široká škála individuálních studijních programů
• slevy školného pro studenty, učitele a pro navazující studium
• slevy na fotografické služby
• poradenství při nákupu fotografické techniky a výhodné ceny od našich partnerů
• úspěšní absolventi kurzů získají certifikát Fotoškoly Brno
• poradenství při nákupu fotografické techniky či zpracování fotografií i po ukončení studia

Podrobnosti o poskytovaných slevách a partnerech najdete v menu v položce PŘIHLÁŠKA.

Věříme, že pro Vás bude naše nabídka zajímavá a účast v některém z našich kurzů pro Vás bude přínosem.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv lektorů Fotoškoly Brno.

MgA. Ing. Evžen Sobek

e-mail: info@foto-skola.com