Individuální studijní programy a příprava k přijímacím zkouškám

Všem fotografům nebo skupinám fotografů, kteří si sami chtějí určit náplň svého kurzu, nabízíme možnost vytvoření si vlastního studijního plánu.

• náplň kurzu, interval mezi jednotlivými semináři i celkový rozsah kurzu připravíme podle Vašich požadavků.

• sami si vyberete lektory, kteří Váš studijní program povedou

• kombinovat můžete teoretickou i praktickou výuku s tématickými dílnami, prací v ateliéru, přednáškami…

Studentům připravujícím se na talentové přijímací zkoušky na střední a vysoké fotografické školy pomůžeme připravit autorské portfolio a v přednáškách je naučit vše potřebné pro teroretické přijímací zkoušky z dějin fotografie I fotografické techniky a doporučíme jim vhodnou studijní literaturu.

Školné individuálních studijních programů bude stanoveno vzájemnou dohodou v závislosti na rozsahu výuky.

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT S KONKRÉTNÍMI POŽADAVKY A DOTAZY

e-mail: info@foto-skola.com